Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разпространяване и обновяване..

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Deidara
Akatsuki's Monster
Deidara


Брой мнения : 108
Location : Лондон
Registration date : 25.10.2007

Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 8:01 pm

Не съм човека който трябва да дава съвети,но нека опитам..За обновяване предлагам...Иконите да сложим нови,дизайна,да има нови раздели,да почистим спамовете и така...Предалагм също да махнем тези картинки във категориите..Или поне да сложим други които да си пасват със дизайна...

За разпространяването не ме бива много..Имам собствен форум,но и аз дори незнам как да го разпространя..Предлагам всеки да помисли малко и да сподели тук..Не е единствената тема за разпространяване,но бих искала всички да споделите тук..Ако имате някакви приятели със известни сайтове помолете го да сложи линк на форума,слагайте си линк във скайпа, препоръчвайте на приятели,но нека разпространим форумчето..Прекалено ми харесва за да губи успеха си..=)
Върнете се в началото Go down
https://s257.photobucket.com/albums/hh214/Konan-Sama/
(= Smile =)

(= Smile =)


Брой мнения : 27
Registration date : 20.10.2007

Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 3:48 pm

Харесва ми когато някой е загрижен за някой форум Smile Ти май си от тези Smile
Ами аз от скоро съм админ на Алдинор и мога да ви уверя че и там има ваш банер,също в мойте форуми и т.н.
Не съм си го слагала в подписи във форуми,но ако искате и това ще правя.
Иначе идеята е супер! Smile
Върнете се в началото Go down
Deidara
Akatsuki's Monster
Deidara


Брой мнения : 108
Location : Лондон
Registration date : 25.10.2007

Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 8:50 pm

Аз така като гледам,вече никой не влиза във форума и надеждата някой да види темата ми намалява...
Върнете се в началото Go down
https://s257.photobucket.com/albums/hh214/Konan-Sama/
(= Smile =)

(= Smile =)


Брой мнения : 27
Registration date : 20.10.2007

Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 8:24 pm

Спокойно ще я видят все някога Wink
Върнете се в началото Go down
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitimeСъб Дек 29, 2007 3:55 pm

Вече съм втръснала на много хора като рекламирам форума. Имам бан от сумати форуми пак за реклама. Няма смисъл просто
Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
Deidara
Akatsuki's Monster
Deidara


Брой мнения : 108
Location : Лондон
Registration date : 25.10.2007

Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitimeВто Яну 01, 2008 5:55 pm

Аз исках да ти чуя мнението за първия абзатс...
Върнете се в началото Go down
https://s257.photobucket.com/albums/hh214/Konan-Sama/
Tifa

Tifa


Брой мнения : 77
Registration date : 23.10.2007

Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitimeЧет Май 22, 2008 10:29 pm

6556565
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разпространяване и обновяване.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпространяване и обновяване..   Разпространяване и обновяване.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разпространяване и обновяване..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Плямпалница :: Fun-
Идете на: