Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Наемник на смъртта [коментари]

Go down 
+3
erineverly
Дийдра
Tifa
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Tifa

Tifa


Брой мнения : 77
Registration date : 23.10.2007

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 9:20 pm

Темата за коментари
Върнете се в началото Go down
Дийдра

Дийдра


Брой мнения : 7
Registration date : 01.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 5:22 pm

Чудя се как до сега няма нито един коментар. Нима единствените, които четат рп-то са тези, които го и пишат Rolling Eyes ?
Както и да е.

Първо, Ели, благодаря че ми прати линк към историята. Макар че се изкушавам да чета, когато трябва да уча (или да пиша, за което ти с право ми мрънка оная вечер), ама го преживявам.
`Наемник на смъртта` ми припомни за преди години, когато със старите ми приятели не познавахме скуката, защото винаги си измисляхме разни истории, които разигравахме. Една от най-интересните беше точно за наемни убийци. Хубави времена бяха...
Най-сетне за самото рп – интресно, забавно, оригинално – поне аз преди не съм попадала на история за наемни убийци. Не обръщам особено внимание от кого точно е написано мнението, което чета, тъй че няма какво да кажа за всеки по отделно, но като цяло е и написано много добре. Има много забавни моменти и разни лафове, които и сега ме карат да се усмихна. Като онова `да не е наел някой автосалон да ми набираш клиенти` или `Щото, селянино мой`... А третировката, която направи Луис и номерата на Емили при подреждането на стаята му Laughing Laughing Laughing ...
Като споменах Луис – леле, той е като изваден от фантазийте ми. С моята сколнност да се влюбвам в литуратурни герои – в него бях на път да се влюбя още от представянето преди началото на рп-то Laughing . И не само заради външния му вид и мотора. Харесва ми начина, по който се оправя с всички – например с Ана, заради тая история с Джон, в отношенията му с Емили. Държи се по-зряло от всички останали, по-зряло и може би от всичките ми познати.
А Емили – какво става с нея? То е главоболие, то е гадене и повръщане... всичко това само от нерви? По едно време си мислех че сигурно има тумор или нещо такова... Твърде силно приема всичко и твърде много се ядосва, бих казала че направо е прекалено, ако самата аз не познавах един такъв човек... Трябва й малко успокоение на нервите, определено.
Въпроса който ми е най-неясен в момента е какво ще стане с Ана и Джон. С тоя нейн стокхолмски синдром... Харесвам я, но що се отнася до Джон, ми се иска да я фрасна. Копелето я отвлече, можеха всички да умрат заради него, още повече като разбрах какво е станало преди с Емили... Готино момиче, ама с тоя Джон се излага.
Ще ми да прочета малко повече за Кейт и Джеймс. От видяното дотук оставам с впечатление, че биха били много забавна двойка, но помежду им на практика продължава да се случва нищо.
Подобно нещо бих могла да кажа и за Кристин и Лео, макар че ако всички изяснят отношнията си, това предполагам ще означава край на рп-то, а на мен не ми се иска да свършва никога. Ако съдя по последната глава – за която те поздравявам, Ели, много ми хареса – май има надежда.
Не знам какво друго да ви кажа, освен че се справяте страхотно и се надявам да продължавате още дълго в следващия дух Wink .
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 5:31 pm

Оу... Много мило. Особено ти благодаря за думите за Луис - моето геройче. Не е само от твоите, но и от моите фантазии изваден Laughing Отдавна исках зрял герой, а в ХП не стават Laughing Иначе, това го четат няколко човека, ма не коментират. Важното е да го харесват - ние, ако държахме толков на коментарите, щяхме да пишем в друг форум, нали?
Как да е, сега следва най-яката част. Т.н. Кулминация. Днес и 5те се координирахме и тази вечер, надявам се, ще излязат и 10те глави, които са толкова важни. А дано да ти хареса и натам Обичам те!
Върнете се в началото Go down
darling_r

darling_r


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 09.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 7:23 pm

Е,май е време и аз да си пусна комента... Smile
Обръщам се към всички мацки,които пишат този роулплей-НЯМАТЕ РАВНИ Exclamation Всяко нещо,което пишете тук и в другите форуми е запленително добро и невероятно въздействащо. Немога да намеря думи,с които да ви опиша как се чувствам,когато чета вашите фикчета и роулплейчета. Както Бенчето се изрази-тук сте се събрали безценна колекция автори. Невярвах че ще почнете нещо ново заедно,но пък така приятно ме изненадахте Razz
Бенче,знам че на тебе дължим тази така невероятна и възхитителна идея,така че едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! Wink Както винаги твоята героиня е написана така истински и толкова добре,че някой път имам чувството,че ей сега ще излезе от монитора някоя като нея... Емили ми е една от любимките и адски мн ми допада тази нейна импулсивна привързаност към екипа ; характера и' също е част от огромния и' чар,но прекалено много я караш да се съмнява в себе си...За Лео какво да кажа...ти горкия го зареза изцяло и хубаво,че е Ели,за да видим поне малка част от него (неброим едното ти кратко постче за него)
Ах,Лиденце..ти си максимално в силата си тук! Този твой Луис е един страхотен персонаж и мога да кажа,че ми допада неговата сила и решителност. От време на време ме изнедаваш като сервираш новини от сорта на Селен,но пък за сметка на това Емили го държи изцяло в настроение. Понякога си мисля,че тоя човек ще вземе да умре от сексуални упражнения,но знам че това се дължи на Албенчето Smile
Нямам думи да опиша и какво изпитвам към Лео и Крис...Тези двамата са толкова страхотна двойка,че понякога чак им завиждам. Елче,както винаги си се справила перфектно с описанията и чувствата на героите,така че няма да е голяма изненада,ако ти кажа че Крис и Лео са моите фаворити в любовта...Последния ти пост беше доста разтърсващ,но поне ни стана ясно,че все пак нещата ще се задълбочат.
Като съм подкарала така ще си кажа за всеки автор тук по нещо Cool Надявам се да нямате против!
Джеймс и Кейт са големи образи...изглежда Ани си решила да ги мъчи най-много от всички. Като двойка си подхождат идеално,само дето от време на време се чудя дали няма да се избият взаимно (като вземем предвид вилицата Very Happy ) Анче,героите ти много ми харесват,но адски много ми се иска да пишеш по-често Rolling Eyes Нали знаеш Бени и Лидето как се редуват в повечето случаи....искам и ти да пишеш така,че да се радваме и на повече твои постове I love you
От всичките герои в роулплейчето най-ми е странна Ан. Все сама и замислена,дали по Джон или просто нанякъде..Вили незнам що си решила да го мъчиш това момиче,но ми е адски жал за него...като прочетох отначало героите незнаех кой с кого ще е,но сега за Ана не остана никой... Sad Е,освен Джон,но аз подкрепям коментара на Дийдра. Колко лошо се държа с нея тоя идиот,а тя взе та се влюби в него...пффф No
Като цяло самата историйка наистина е свежа и доста заинтригуваща,с риск да ми се карате пратих линкче на едни съученици просто ей така за да я видят и да ви кажа,че те се зарибиха...можеби не точно като мен,но трябва да се има в предвид и че те никога не са чели подобни неща. @
Момичета,продължавайте да пишете,защото освен за вас вие доставяте радост и на нас...и лично аз мн бих съжалила ако се откажете,защото тово РП е вашия пореден шедиовър и нещата,които са вложени в него са изключително ценни за мен! Наемник на смъртта [коментари] 828886

П.П. Лиде,какви са тия кулминации и такива работи дето разправяш,ам? *гледа с огромно любопитство*-знам че съм нахал Razz
Върнете се в началото Go down
lonkata

lonkata


Брой мнения : 36
Registration date : 21.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 7:33 pm

О...колко мили думи от всики ви!! Благодарско!!! Вярно, че малко насилствено станаха тея коментари, ама така де..казвайте какво мислите щом четете Smile Радвам се, че ви харесва рп-то и че си има толкова фенчета Very Happy Very Happy до няколко часа препдолагам ще има още доста пуснати мнения, които както Лидоч каза ще са кулминациата на рп-то (и аз се надявам да не е край, щот тва рп стана мн кратко в такъв случай) и се надявам да ви бъде интересно..ае млъквам, че трябва пиша, че Брутто ще ми издере очитем че се офлянквам хаха..айде до скоро ви
Върнете се в началото Go down
Дийдра

Дийдра


Брой мнения : 7
Registration date : 01.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 7:48 pm

Молярско, Ели Laughing . Е, сега, чак пък насилствено... Просто нали ти казах - опитвах се да ви смогна, ама все не се получаваше, реша да пиша коментар и като вляза - появили се 5 нови мнения и отново се заемам с четене... Не че се оплакавм, дори напротив. Заслужавате си напълно всеки коментар, всяка минута, просто... страшни сте! Преди май не съм чела рп или фенфик, който да не е по Хари Потър (оттам ми тръгна манията все пак), просто не мога да открия нещо, което наистина да ми хареса, но `Наемник`-ът, както някой беше казал, цепи мрака с джобно ножче Wink .
Що се отнася до героите - логично е да са по-зрели, все пък са на по почти 30 години, не някакви тинейджъри. Надявам се никой от другите няма да се засегне, ама Луис за мене е най-добрия герой в рп-то (и не, не го казвам защото съм влюбена Laughing ).
Darling ме подсети за Лео - наистина, защо само Ели пише за него? За Емили и Луис се пише толкова много, за това и те са най-изградени като герои и връзката им е най-развита, а другите изостават, особено Леонард.
Е, млъквам и се връщам към чакането на главите, които трябва да се появят тази вечер (sun) .
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 7:53 pm

4 човека в момента пишем усилено. Трябва да се появят 10 поста днес. Ма Вилешку трябва да се появи. И, да, това е върха на РП-то. Мисията, според мен, е много яка. По-голямата част от нея е изцяло мое творение (мале как се фукам Laughing ). И, не, това не е краят на фика. Просто е кулминация Laughing Ще се учудите какво ще се случи.
ИИИ... Мерси много за Луис. Мисля че не си чела фика мйи за слидеринци, иначе щях да ти кажа, че тое второ подобрено и обработено издание на Луциус (е, аз го казах де). Ма не се мъчете с дълги коментари - тоя форум е пуст, тука сме си само ние. Можем да си чатим наволя Laughing
Върнете се в началото Go down
Дийдра

Дийдра


Брой мнения : 7
Registration date : 01.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 7:59 pm

Че аз не се мъча, просто така се получава.
И - нима вече си спряла да отричаш че пишеш страхотно, измъквай се с `оправданието` че просто си педантична или нещо от тоя род?

Имам въпрос. Защо за всяка мисия екипа купува нови оръжия? Нямат ли си достатъчно в запаса, за да използват тях? Не вярвам просто да ги изхвърлят след като са ги използвали само веднъж Rolling Eyes .
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 8:08 pm

Заради следите. Когато се ползва дълго дадено оръжие, следите остават незаличими. Те имат лични оръжия - ножовете на Емили, пистолета и ножа на Луис, меча на Леонард. Но не може да вземат Картечницата и да я разнасят насам-натам. Затова ги унищожават Smile

А, и, да, аз пак ще кажа - мойто писане няма нищо общо с хубавото. Все едно съм певец - пея вярно, но не и красиво Laughing
Върнете се в началото Go down
MoRtaL_LoVe
End of all hope



Брой мнения : 37
Registration date : 12.10.2007

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 9:09 pm

Така.
Здравейте на всички.Първо-мислех,че тоя форум никой не го посещава,но все пак е хубаво,че някой чете това нещо.И аз харесвам Луис.Ние всички го харесваме,защото той е най-сериозния човек и много радва.За Ана-тя е странен образ.И аз не я разбирам.Предполагам,че я изградих по грешния начин,на моя импулс и си го изливах върху нея.Сега след като дойде "изненадата" ще я оправим,надявам се.
И така.Много се радвам,че четете Рп-то,отново казвам.Благодаря ви и че сте се сетили да го коментирате.
И..мерси.SmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 10:50 pm

Искам официално да благодаря на всички за всеотдайността, времето, нервите, които погубихте всички днес. Тези 10 мнения наистина ни изкараха извън релси, но съм толкова радостна... Получи се точно така, както исках. НЕВЕРОЯТНО Е! Знам че ви изнервих много с педантичността си към детайлите, 4 човека разигравах тази вечер. Но мисля че си заслужаваше! И искам да ви благодаря, защото това беше най-мащабната операция на екипа ни досега. Просто... уникално е! И... не знам какво
повече да кажа.
Мерси за търпението Smile
Върнете се в началото Go down
Дийдра

Дийдра


Брой мнения : 7
Registration date : 01.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 11:03 pm

Леле... подозирах, че Емили може да е бременна, но помислих, че е твърде много, твърде тежка бременност...
Всичко беше написано страхотно, както винаги, държа ме в напрежение през цялото време. Страшни сте! Особено последния пост... Луис... Сърцето ме заболя...
А сега мястото на напрежението зае въпросът: ами сега накъде? Екипа се разпадна отвсякъде и не виждам как може да се съберат, а ако не го направят... Какво ще се случи?
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 12:57 am

Е, екипът наистина се разцепи. И наистина положението е тежко... И искам публично да се извиня за последния си пост. Значи... Беше по-силно от мен. Влече ме да разделям двойки, но не се притеснявайте, тва са само глупости, не бих ги разделила. Просто се изпуснах... Дадох малко сила на природата си да разделям. Но.... Да, извинявам се. Най-вече на Бени Laughing
Върнете се в началото Go down
Дийдра

Дийдра


Брой мнения : 7
Registration date : 01.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 1:04 am

Леле, вие тука май всички се състезавате за най-депресарско мнение Laughing .
Почти ме докара до сълзи с това последното мнение... Почти.
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 1:15 am

Хах, така де. Аз съм виновна. Почнах със заминаването им и тези трите пачи ми го върнаха в три поста, които направо ме убиха. И затва им го върнах Laughing Абе.... Луда работа Laughing Хареса ли ти днескашния маратон Wink
Върнете се в началото Go down
Дийдра

Дийдра


Брой мнения : 7
Registration date : 01.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 1:25 am

И още как! Стана, свърша нещо и после пак залягам пред компютъра и дебна кога ще се появи ново мнение, нетърпелива да разбера какво ще се случа нататък Laughing .
Ама като гледам маратона още не свършил, продължават да се появяват мнения Rolling Eyes . Добре че е събота.
Много се радвам, че нещата вървят към оправяне. В момента съм ухилена до уши заради последното прочетено мнение. Браво на Ем!
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 1:33 am

Ам, не за дълго. Са пиша последното мнение за тази нощ - Бени си легна вече. А другите (то само Ели е тук ма както и да е) не могат да пишат, защото те ще скачат цяла година по-късно Laughing А с Бенчо имаме работа за вършене върху тези двамата... А тя предаде фронта...
Върнете се в началото Go down
darling_r

darling_r


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 09.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 2:56 pm

Днес просто беше лош ден...благодарение на Лидето и Бени изпадах ту в едната крайност, ту в другата...не е честно!!!Толкова мн съм се привързала към това разказче,че се вживявам и в най-малките подробности! И да ви кажа честно, колкото и да ви храня и да говоря, че не ви обичам- не е така! Вие се справяте повече от перфектно в описанията на чувства и емоции дори и в най-тежките и емоционални моменти. Вярно е,че когато прочета нещо тъжно ми иде да ви изтребя до крак,но как да го направя като ако това стане ще се похаби толкова много таланд,а пък и ще ми е мъчно....
Бенииииииииииииии-стана майкааааааа!!!!! Поздравления!!! cheers cheers
Изобщо не очаквах да стане днес тва раждане,ама ей го на..
Лидееееееееееееее-стана баща!!!! Поздравления!!! cheers cheers
Ей,това е то...една година мина и отмина,а Луис и Ем вече си имат поколение *БОЖЕ НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ*
Доста странно се развиха нещата,как само описахте набързо-набързо развитието през тези 9 месеца. Очаквах да има-Луис,то ритна!! или нещо от тоя сорт...да има малко мили работи като радване за голямото коремче,трудното придвижване,абе сещате се,ама не...ей го на Ем и Луис са мама и тати!!! *якооо*
Мислех си и затова,защо през цялото това време нито един от двамата нито веднъж неспомена нищо за екипа..нищо за старите приятели,за загърбените проблеми с останалите от HEARTBEAT. Mислех,че ще има мн мн време през,което двамата ще обсъждат мисията и грешките,ама пак съм се излъгала..още едно доказателство,че сте непредсказуеми и необикновени...

Абе няма какво друго да кажа...чакам да видя какво ще стане след тази така прослувута една година,защото вътрешно всяка една фибра от мен тръпне от любопитство да узнае....
Върнете се в началото Go down
Violetka

Violetka


Брой мнения : 5
Registration date : 10.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 6:34 pm

eeee nai setne d ase registriram, tri dena bez net (ne go pojelavam na nikogo)
kakto i da e dylja mnenie da pi6a wse pak

affraid ooooMg zaklewam se twa e nai qkiq roleplay kojto sym chela, chestno!!
ne sym stignala daleche ama i tva koeto sym pro4ela mi stiga da kaja 4e e idealen, boje kryv action naprejenie ohh mechta

i pi6ete byrzo, super prosto What a Face
Върнете се в началото Go down
Дийдра

Дийдра


Брой мнения : 7
Registration date : 01.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 6:48 pm

Добре дошла, Вили!
И - нали? По принцип не чета рп-та, ама това си заслужава Wink .

Сега за `Наемник`-ът...
Знаех си cheers ! Много се радвам за развоя на събитията, а ще пуснете ли снимка на бебето, така както на останалите герои? Хах, е, вярно че не е точно от главните герои в рп-то, но с такива родители трябва да е най-сладкото същество на света.
Наистина доста бързо мина цялото това време, но както и да е. Чудя се какво ли сте намислил за по-нататък... Останах с впечатлението че това съвсем не е края на фика, за което много се радвам. Нямам търпение да разбера какво ще се случи, не само с Ем и Луис, но и с всички останали, какво са правили през тази година и... т.н.
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 7:04 pm

Мерси на всички отново.
Значи... За бързия развой аз съм виновна. Аз исках бебока адски много. И, след като се наложи предишния да го утрепем, за да разделим екипа, са дрънках Бени за нов. Идеята е, че Ани, Вили и Ели искаха да пишат за чак една година по-късно. А, както видяхте, имаше важни неща, които трябваше да напишем. Да се отдалечат, после пак да се сближат, после и бебето... Не исках да го пропускаме. И, тъй като аз през седмицата нямам комп, всичко това трябваше да стане днес и вчера, за да могат тази седмица да пиша останалите. Знам че стана доста набързо, но се наложи...
Върнете се в началото Go down
lonkata

lonkata


Брой мнения : 36
Registration date : 21.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 10:59 pm

Оооо колко мн коментари *скача от кеф* И Лиде нормално е да искаме год по-късно!! Те за тея 5 месеца още няя знаят къде се намират па и по-малко ххаха иначе хора мерсим ви за коментарчетата..мн съм щастлива Smile sunny sunny sunny sunny ох няма я оная хубава емотинка на слънчице като в скайп, но разбрахте какво исках да ви кажа...а аз с това бебе мн ще се гавряяя Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
darling_r

darling_r


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 09.02.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 5:42 pm

Eто това е то!!! cheers sunny Wink
Евалата, Аничка!!!!!!!!! Супееееееер!!!! Невероятноооо!!!! Изпепеляващооооооо!!!
Абе как да го опиша..нова глава-СУПЕР...дълга глава-СУПЕР...невероятно написана глава- ОЩЕ ПО СУПЕР... Както винаги си се справила блестящо! Точно в подходящия момент си написала най-подходящото нещо за да се получи най-подходящото мнение!!! Razz
Наистина Кейт и Джеймс са супер печени и успяваш да ги опищеш мн добре. Само ако можеше по-често да пускаш.. Та сега за тази глава-не съм очаквала точно от Джеймс брак,но ми хареса,даже много. Напълно измислено- само как и' предлага и това цялото стъписване от страна на Кейт-великолепно. Като го прочетох щях да падна от стола,бях толкова щастлива,че ще ги сгодиш( признавам си,че имаше и грам съмнение да не си проявиш страната на ''лоша'' писателка и да ги разделиш или скараш..) Последния ти абзац ме разби от всякъде. Брилятно си описала всичко..нежното докосване на ръцете им,прегъдката и това как Джеймс изразява щастието си...Абе 6 си отсякъде.

П.П. Направи ми впечетление и астрологията Wink
Върнете се в началото Go down
MoRtaL_LoVe
End of all hope



Брой мнения : 37
Registration date : 12.10.2007

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 11:25 am

Лиде..какво направи бе човек?!Изкара ми ъкъла с това,което се случи в последното мнение.Леле!Жалко,че няма да те хвана в скайп,за да те попитам какъв всъщност е замисла на всичко това,защото нещо ми лепват наказание по незнайни причини.Може да отсъствам тия дни..ама да не пишете мнооооого,че после не мога да прочета постовете по двайсет години! Laughing
Та сега на РП-то.Не знам къде да ви питам,затова ви пиша тук,пъъък ако се разправя с родителите ми,ще се опитам и в скайп да вляза.Та.Събота ми е малко невъзможно да вляза,за да обсъдим знаете какво (Laughing),но петък вечерта ще направя всичко възможно ии ако може тогава да чуя идеите на вс за това нещо..Дам.
Ии да кажа за мнението на Аничка-Бравоооо!Време беше за сапункаааа между Кейт и Джеймс,изгодата не ме радваше особено,а така вече е по-добре.Любов.Тя владее света Laughing
Извинете ме за полу-безмисленото мнение.Ако не сте ме разбрали,пишете смс и аз ще ви обясня Laughing [/list]
Върнете се в началото Go down
erineverly

erineverly


Брой мнения : 72
Registration date : 20.01.2008

Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 11:40 am

MoRtaL_LoVe написа:
Лиде..какво направи бе човек?!Изкара ми ъкъла с това,което се случи в последното мнение.Леле!Жалко,че няма да те хвана в скайп,за да те попитам какъв всъщност е замисла на всичко това,защото нещо ми лепват наказание по незнайни причини.Може да отсъствам тия дни..ама да не пишете мнооооого,че после не мога да прочета постовете по двайсет години! Laughing
Та сега на РП-то.Не знам къде да ви питам,затова ви пиша тук,пъъък ако се разправя с родителите ми,ще се опитам и в скайп да вляза.Та.Събота ми е малко невъзможно да вляза,за да обсъдим знаете какво (Laughing),но петък вечерта ще направя всичко възможно ии ако може тогава да чуя идеите на вс за това нещо..Дам.
Ии да кажа за мнението на Аничка-Бравоооо!Време беше за сапункаааа между Кейт и Джеймс,изгодата не ме радваше особено,а така вече е по-добре.Любов.Тя владее света Laughing
Извинете ме за полу-безмисленото мнение.Ако не сте ме разбрали,пишете смс и аз ще ви обясня Laughing [/list]

Еми... Познаваш ме достатъчно, опитвам се да убия Луис. За всичко това си има причина. А и исках да се срещне с дъщеря си. Са... Аз имам малко по-отделни планове за Луис, за които, по ирония на съдбата, знае само Ели. Сега, колкото до онова-което-не-трябва-да-се-споменава, аз съм съгласна и за петък. Момичетата да кажат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Наемник на смъртта [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наемник на смъртта [коментари]   Наемник на смъртта [коментари] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Наемник на смъртта [коментари]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Books and Stuff :: Role Play-
Идете на: