Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Светът на Уолт Дисни

Go down 
+2
aRaDiA
Kida
6 posters
АвторСъобщение
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 7:36 pm

Реших да направя темата, понеже тея дни се завърнах към предишната ми страст - да гледам филмчетатан а Дисни. Всяко от тея филмчета може да ни потопи в невероятна атмосфера(без пепеляшка, умрях да се прозявам, докато я гледах). Лично на мен любимо ми е Аладин(първата част и Кралят на разбойниците най-ми допадат, Завръщането на Джафар е леко скучно) и Херкулес(Мег рулз!).
Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
aRaDiA

aRaDiA


Брой мнения : 40
Age : 31
Registration date : 18.10.2007

Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 8:04 pm

в къщи имам цяла колекция от сериалчетата на Дисни отпреди 5-6 години и най-много ми харесват Гумените мечета-мн са сладурски I love you
Върнете се в началото Go down
vampire^heart

vampire^heart


Брой мнения : 47
Age : 30
Registration date : 13.10.2007

Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 7:04 pm

На мен ми харесват по-нови продукции на Дисни или повечето тийн филмчета cheers Е да но и анимациите не са никак зле . Аз лично много обичам да гледам Мики Маус.
Върнете се в началото Go down
http://www.lovleyth.forumup.com
BebA_eLi
Виждам те!
BebA_eLi


Брой мнения : 58
Age : 30
Registration date : 09.10.2007

Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 10:25 pm

малии тези филмчета са просто великолепни! Този свят е прекрасен I love you Обичам те! Светът на Уолт Дисни 828886 не случайно Дисниленд е мечтата на всяко дете! geek
Върнете се в началото Go down
grellian

grellian


Брой мнения : 23
Registration date : 13.10.2007

Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 8:17 pm

И не само на децата Wink И аз искам Laughing
Върнете се в началото Go down
BebA_eLi
Виждам те!
BebA_eLi


Брой мнения : 58
Age : 30
Registration date : 09.10.2007

Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 8:55 pm

mmm хаха аз броях всички деца независимо на колко са години Laughing Wink Very Happy
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)

(= Smile =)


Брой мнения : 27
Registration date : 20.10.2007

Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 3:58 pm

Disney рулззз Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Светът на Уолт Дисни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Уолт Дисни   Светът на Уолт Дисни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Светът на Уолт Дисни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Кино и телевизия :: Анимации-
Идете на: